Sponsorzy

Oto firmy i organizacje, które wsparły nasz projekt na serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl

MentalWay

Organizacja założona przez Michała Wawrzyniaka, eksperta od uwalniania ludzkiego potencjału, jednocześnie człowieka, ojca, męża, biznesmena, mentora, filantropa, artystę. Oswaja ludzi z ludzką naturą jaką jest naprawdę, pozwala im zauważyć, że „zawsze i wszędzie mogą wszystko”.

Przejdź na stronę internetową

Różowe Okulary Wrocław logo

Różowe Okulary

Różowe Okulary to wrocławski salon optyczny dedykowany dzieciom. Wykwalifikowana kadra która poza wiedzą specjalistyczną ma świadomość, że kompletne i miarodajne badanie jest możliwe tylko wtedy gdy dziecko czuje się bezpiecznie. Przychylna przestrzeń Różowych Okularów, pastelowe kolory, zabawki i uśmiechnięta obsługa składają się na sukces tego miejsca. Wrocławskim małym okularnikom polecamy Różowe Okulary.

Przejdź na stronę internetową

Optometria Karczewski Kids

Optometria Karczewski Kids

Optometria Karczewski to toruńska sieć salonów optycznych, których wysoko wykwalifikowana kadra służy mieszkańcom grodu Kopernika już 10 lat. Od niedawna klientami są także najmłodsi. Salon Optometria Karczewski Kids jest miejscem atrakcyjnym dla dzieci, gdzie kompleksowo można wykonać badanie optometryczne i okulistyczne. Salon ma także pracownię ortoptyczno-pleoptyczną.

Przejdź na stronę internetową

SPEKTRUM

Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki schorzeń okulistycznych u dzieci już od wieku noworodkowego Okulistyka Dziecięca Ośrodka Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM diagnozuje wady wzroku na wczesnym etapie rozwoju. Ponad to ośrodek posiada wykwalifikowanych optometrystów i kontaktologów, którzy dobierają najmłodszym okulary, soczewki miękkie i soczewki stabilnokształtne. Zadbaj o wzrok Twojego dziecka w Ośrodku Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM.

Przejdź na stronę internetową

SwissLens

Szwajcarska firma SwissLens to producent soczewek kontaktowych wykonywanych na indywidualne zamówienie. Soczewki mogą korygować każdą niemiarowość oka, poczynając od zwykłej krótkowzroczności czy nadwzroczności, poprzez astygmatyzm i prezbiopię, a na wszystkich jej kombinacjach kończąc. Oferują nieograniczony wybór parametrów i materiałów oraz możliwość zmiany geometrii soczewek, by sprostać nawet najbardziej skomplikowanym przypadkom.

Przejdź na stronę internetową

hayne

HAYNE

To hurtownia optyczna, która posiada jedną z najszerszych ofert asortymentu optyczno okulistycznego w Polsce. Nawiązana z Wydawnictwem Oculino współpraca wzbogaci ofertę hurtowni i już niebawem zaprezentujemy Wam efekt naszego projektu.

Przejdź na stronę internetową

Rozpocznij współpracę z Oculino

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz porozmawiać o współpracy