Pisz dla nas

Zapraszamy rodziców i specjalistów do współpracy

Idea naszego bloga opiera się na założeniu, że profilaktyka to podstawa, i że rodzic świadomy to połowa sukcesu rehabilitacji.

Pragniemy by przyłączyło się do jego tworzenia wielu specjalistów związanych z ochroną i rehabilitacją wzroku, a także rodziców dzieci z problemami ocznymi.

Nasz blog ma być wydeptaną ścieżką dla tych rodzin, które dziś otrzymały diagnozę przypadłości wzroku swojego najmłodszego członka, niewiele z niej rozumieją i nie wiedzą co dalej zrobić.

Blog ma być rzetelnym źródłem informacji pochodzących od specjalistów i know-how doświadczonych rodziców.

Możecie współtworzyć go z nami!

Jak? To proste:

rodzicu

Rodzicu

Wpis blogowy to nie tylko tekst. Może być to zdjęcie i krótka notka, film z waszych zabaw wzrokowych, rehabilitacji, praca plastyczna malucha, ujmujący cytat Waszej pociechy związany z waszą wyjątkową codziennością.

Specjalisto

Zastanów się jakie pytania najczęściej padają w Twoim gabinecie, salonie? Z jakimi pytaniami rodzice małych pacjentów wracają? Jakie są najczęściej popełniane przez nich błędy w myśleniu o Twojej profesji i działaniach rodziców związanych z zaleceniami?

Twoje zaangażowanie to nieoceniona pomoc rodzicom i dzieciom z dysfunkcją wzroku!

[ultimatesocial_false align=”center” url=”https://oculino.com/pisz-dla-nas/” networks=”facebook_native, twitter, google_native, pinterest, linkedin”]

Nagrodzimy Twoje zaangażowanie!

Każdy materiał przyjęty do publikacji przez redakcję bloga Oculino nagrodzimy kuponem rabatowym
o wartości 20 zł na zakupy w naszym sklepie.

kupon rabatowy

Masz gotowy materiał?

Wyślij nam go wypełniając krótki formularz