Aplikacja Lulu!

Aplikacja Lulu

Nowe technologie mogą być użytecznym narzędziem wychowawczym, a także rehabilitacyjnym. Mając świadomość jak ważne jest dobieranie właściwych zabaw dzieciom z dysfunkcją wzroku przedstawiamy wam aplikację urozmaicającą domowe zabawy wzrokowe.

Aplikacja Lulu! wspomaga rozwój funkcji wzrokowych tj. skupianie spojrzenia, śledzenie, wodzenie, przenoszenie spojrzenia, koordynację ręka-oko, wrażliwość na kontrast, pamięć wzrokową. Skupia się na stymulacji wzrokowej, pozbawiona jest zbędnych dźwięków.

Niemowlaki i małe dzieci znajdą tu proste formy zachęcające do interakcji i wzrokowej aktywności. Z pomocą rodzica i najmłodsi będą się świetnie bawić. W naszej aplikacji dziecko ma szansę założyć Lulkowi soczewki kontaktowe, plasterek czy okulary i ćwiczyć oczka razem z Lulkiem.

Korzystanie z aplikacji to dobry przerywnik aktywnych, ruchowych ćwiczeń rehabilitacyjnych i okazja do zaprzyjaźnienia się z bohaterem bliskim Twojemu dziecku.

Aplikacja Lulu będzie dostępna wkrótce na smartfony i tablety, zarówno na systemy iOS jak i Android.

Pobierz aplikację!

Aplikacja Lulu jest już dostępna na systemy iOS oraz Android.
Więcej informacji na stronie: http://luluapp.oculino.com

Dorota Maciaszek

Dorota Maciaszek

Założycielka Wydawnictwa Oculino. Mama i rehabilitantka dziecka z jednooczną dysfunkcją wzroku, pasjonatka optometrii pediatrycznej i terapii widzenia. Biolożka, optometrysta, terapeuta widzenia.

Więcej postów - Facebook - Google Plus

Share on Pinterest